Aya Koretzky

Aya Koretzky (Japonia)

Aya Koretzky urodziła się w Tokio w 1983 roku, ale od 1992 roku mieszka w Portugalii. Ukończyła malarstwo, następnie rozpoczęła pracę w filmie na stażu w firmie produkcyjnej w Paryżu. Następnie podjęła studia filmowe i ukończyła studia magisterskie na Sorbonne Nouvelle. W 2011 roku premierę miał jej pierwszy film dokumentalny, który zdobył m.in. nagrodę dla najlepszego pełnego metrażu na Doclisboa.

Filmografia

  • Around the World When You Were My Age
    2018
  • Yama No Amata
    2011
  • Nocturnos
    2010

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít