Elsa Quinette (Francja)

Elsa Quinette jest radiową reporterką i dokumentalistką. Urodziła się w 1972 roku. Studiowała literaturoznawstwo i etnologię, pracowała we francuskim radiu La Maison przez 5 lat. W 2003 roku rozpoczęła edukację filmową w Ateliers Varan i wyruszyła w długą podróż z kamerą po Indiach. Powracała do tego kraju, aby zrealizować swój pierwszy film Life is on the Other Side, który w 2011 roku został zaprezentowany na festiwalu IDFMarseille, gdzie otrzymał wyróżnienie Georges de Beauregard National Prize.

Filmografia

  • Life is on the Other Side
    2011

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít