Jean-Stéphane Bron

Jean-Stéphane Bron (Szwajcaria)

Szwajcarski reżyser urodzony w Lozannie. Jego dokumentalne dzieła były nagradzane na wielu festiwalach na świecie. W 2006 roku wyreżyserował pierwszy fabularny film pt. Mój brat się żeni, z kolei Cleveland Versus Wall Street 2010 był pokazywany na festiwalu w Cannes.

Filmografia

 • Vers le silence
  2018
 • Opera paryska
  2017
 • L'expérience Blocher
  2013
 • Cleveland Versus Wall Street
  2010
 • Mój brat się żeni
  2006

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít