Monika Pawluczuk (Polska)

Autorka filmów dokumentalnych. Dziennikarka radiowa i telewizyjna, współautorka (z Katarzyną Miller) przetłumaczonej na kilka języków książki Być kobietą i nie zwariować, absolwentka kulturoznawstwa w Ośrodku Studiów Amerykańskich na UW, dziennikarstwa w Centrum Dziennikarstwa w Warszawie oraz Programu Dokumentalnego DOK PRO w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

Filmografia

 • Koniec świata
  2015
 • Kiedy będę ptakiem
  2013
 • Modelki
  2007
 • To ty się zmień
  2007
 • Cisza. Trzecia edycja
  2006
 • Dotykając powietrza
  2005

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít