Marta Skiba (Polska)

Marta Skiba urodziła się w 1995 w Krakowie. Ukończyła filologię szwedzką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest absolwentką kursu "Przedszkole Filmowe" w Szkole Wajdy. W swoich pracach fotograficznych i filmowych koncentruje się na człowieku, jego najbliższym otoczeniu i emocjach. Na co dzień realizuje sesje portretowe i reportaże. Jej prace prezentowane były na dwóch indywidualnych i kilku zbiorowych wystawach.

Filmografia

  • Pod niebem
    2019

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít