Oleksiy Radynski

Oleksiy Radynski (Ukraina)

Oleksiy Radynski jest filmowcem mieszkającym w Kijowie na Ukrainie. Urodził się w 1984 roku i wychował w murach Wytwórni Filmów Dokumentalnych w Kijowie. Ukończył studia z teorii filmu. Jego filmy były pokazywane na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rotterdamie, Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Oberhausen, Docudays IFF, DOK Leipzig i innych oraz otrzymały wiele nagród na festiwalach filmowych.

Filmografia

 • Infinity According to Florian
  2022
 • Circulation
  2020
 • The Film of Kyiv. Episode One
  2017
 • Landslide
  2016
 • People Who Came To Power
  2015
 • Incident in the Museum
  2013

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít