Justyna Mytnik

Justyna Mytnik (Polska)

Urodziła się w 1988 roku. Reżyserka, scenarzystka. Absolwentka reżyserii w Szkole Filmowej w Łodzi. Studiowała historię sztuki i literaturę angielską na Uniwersytecie w Edynburgu, twórczyni spektaklu Defunct Pig wystawianego na Fringe Festival Edinburgh. Otrzymała m.in. stypendium rektora Szkoły Filmowej w Łodzi i MNiSW. W 2015 roku wygrała konkurs młodych twórców na reżyserię spektaklu Tit Anik w warszawskim Teatrze Rozmaitości.

Filmografia

  • Jak zostać papieżem?
    2017

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít