Fernando Restelli (Argentyna)

Reżyser, producent, operator i montażysta. Jego pierwszy pełnometrażowy dokument Constructions (2018) miał swoją światową premierę na festiwalu IDFA w sekcji First Appearance Competition. Zrealizował trzy filmy krótkometrażowe: Marauding (2016), Guajiro (2019) oraz Pedro's Dreams (2020). Jego filmy były pokazywane na festiwalach w Ameryce Łacińskiej, Europie i na Bliskim Wschodzie. W 2020 roku otrzymał stypendium Erasmus+ na udział w DocNomads 2021.

Filmografia

 • Pedro’s Dreams
  2020
 • Guajiro
  2019
 • Construcciones
  2018
 • Merodeo
  2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít