Karol Pałka (Polska)

Fotograf, absolwent Krakowskiej Akademii, student Organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Uczestnik programu DOK PRO w Szkole Wajdy, członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Jego projekty fotograficzne były wielokrotnie nagradzane w konkursach krajowych i zagranicznych. Wyróżniony na International Photography Awards w Los Angeles (2012, 2014, 2015). Finalista konkursu Hasselblad Masters Awards 2014, zdobywca pierwszego miejsca w konursie PX3, Prix de la Photographie Paris w kategorii portret za cykl zdjęć Bracia opowiadający o bohaterach jego debiutanckiego filmu dokumentalnego

Filmografia

  • Przeszły lata, idą zimy
    2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít