Julia Staniszewska (Polska)

Artystka wizualna. Absolwentka ENSBA w Paryżu. Doktorantka ASP w Warszawie. Jej prace pokazywane były m.in. w Muzeum Luwr w Paryżu, PROGR w Bernie, Centrum Sztuki Współczesnej i Zachęcie w Warszawie. Autorka cykli fotograficznych Mieszkańcy ulicy Bryły, Warszawa niecentralna oraz książek Paris-Varsovie 24 heures sans arrêt i Restauracja.

Filmografia

  • Trzy rozmowy o życiu
    2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít