Natalia Pietsch (Polska)

Urodzona w 1988 roku w Krakowie. W 2011 uzyskała dyplom z wyróżnieniem na ASP w Katowicach na kierunku grafika. Aktualnie studiuje Realizację obrazu na WRiTV UŚ. Od 2013 pracuje jako operatorka i oświetlaczka przy fabułach, dokumentach oraz teledyskach, m.in. W stronę” reż. A Casianova, Gdybym tylko był pająkiem K. Warzechy, A. Casianova, M. Majewskiej, Odłamki S. Rosak, Otwórz mi D. Gnatek, Żabi król, A. Biedrzyckiego, Robal reż. I. Kondefera.

Filmografia

  • Euforia
    2017

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít