Radka Franczak

Radka Franczak (Polska)

Reżyserka, montażystka, fotografka. Ukończyła Szkołę Filmową Camerimage w Toruniu, Wydział Montażu i Form Multimedialnych PWSFTviT w Łodzi, a także program dokumentalny DOK Pro w Szkole Wajdy. Jako montażystka pracowała przy filmach dokumentalnych, wideoklipach i reklamach. Wyreżyserowała filmy Stiepan (2006) i Xristina (2008) oraz dokument Gdzie jest Sonia? (2012). Jest autorką scenariusza do pełnometrażowego filmu My first job (reż. Agnieszka Smoczyńska). Jej fotografie prezentowane były na wielu indywidualnych wystawach.

Filmografia

  • Gdzie jest Sonia?
    2012
  • Xristina
    2008
  • Stiepan
    2006

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít