Adriana F. Castellanos

Adriana F. Castellanos (Hiszpania)

Absolwentka programu DOK PRO w Szkole Wajdy oraz Instituto Superior de Arte w Hawanie. Pracowała jako montażystka oraz asystentka takich reżyserów, jak Daniel Baldoto, Irene Borrego czy Alejandro Cachoúa. Była członkinią kreatywnej grupy Filmed Portrait Workshop w ramach Festiwalu Filmów Dokumentalnych Play Doc w Tui. Jej filmy z 2008 roku El pez de la torre nada en el asfalto oraz Esperando entodavía były doceniane i nagradzane na festiwalach w Madrycie i Hawanie.

Filmografia

  • Dos Islas
    2017
  • El pez de la torre nada en el asfalto
    2008

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít