Michalina Musielak (Polska)

Reżyserka filmowa. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie pod okiem Mirosława Bałki. Obecnie studiuje antropologię wizualną i media na Wolnym Uniwersytecie Berlińskim. Interesuje ją skomplikowana problematyka relacji polsko-żydowskich. We współpracy z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie zrealizowała film o Polakach mieszkających w Izraelu, z kolei we współpracy z Remapping Europe nakręciła film traktujący o Żydach mieszkających w Polsce.

Filmografia

  • Miss Holocaust
    2017

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít