Rafał Łysak

Rafał Łysak (Polska)

Absolwent Szkoły Wajdy (kurs dokumentalny) oraz Łódzkiej Szkoły Filmowej (wydział aktorski). Filmem zajmuje się od dziecka, na koncie ma kilka niezależnych produkcji, m.in. eksperymentalny film Łysak, który wygrał główną nagrodę na Festiwalu Kiloff w Katowicach. Miłość bezwarunkowa jest jego pierwszą profesjonalną produkcją. W planach ma kolejne projekty filmowe, aktualnie pracuje nad nowym dokumentem Marzenia Pawła, który został zakwalifikowany do programu DOC LAB POLAND na etapie developmentu.

Filmografia

  • Pocałunek
    2018
  • Miłość bezwarunkowa
    2018

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít