Mariusz Front

Mariusz Front (Polska)

Pochodzi z Wodzisławia Śląskiego, studiował na wydziale malarstwa i pracowni filmu animowanego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 1990 roku otrzymał Dyplom w pracowni profesora Jerzego Nowosielskiego. Jest również absolwentem reżyserii filmowej PWSFTviT w Łodzi, gdzie do 1996 roku pracował jako asystent. Zrealizował kilka filmów dokumentalnych. Za jeden z nich Sposób na życie otrzymał nagrodę Białą Kobrę na Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu w Łodzi.

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít