Filip Bojarski

Filip Bojarski (Polska)

Urodzony w 1990 roku w Wadowicach. Studiował na Wydziale Reżyserii Filmowej i TV Szkoły Filmowej w Łodzi. Ukończył studia I stopnia na kierunku kognitywistyka w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Autor filmu W grudniu po południu pokazywanego m.in. na 42. FPFF Gdynia 2017 oraz 36. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i film”.

Filmografia

  • Opus Magnum
    2020
  • Wakacje
    2018

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít