Katarzyna Mateja (Polska)

Reżyserka i fotografka, absolwentka Edinburgh College of Art w Szkocji na wydziale filmu i telewizji. Pracowała jako reżyserka, autorka zdjęć, montażystka, dźwiękowiec i producentka. Zrealizowała kilka krótkich dokumentów i filmów eksperymentalnych w Szkocji, Irlandii, Argentynie, Boliwii, Peru i Mongolii. Jej film dokumentalny Silence on the way to the Reindeer People zdobył nagrody na festiwalach w Brazylii, Rumunii, Portugalii i w Polsce. Prowadzi warsztaty z młodzieżą z trudnych środowisk.

Filmografia

  • Lekcja miłości
    2019

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít