Piotr Dylewski

Piotr Dylewski (Polska)

Miłośnik kickboxingu, czarnego humoru oraz zupy tom yum. Student Reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Absolwent Psychologii, amator rozmów z taksówkarzami na różnych szerokościach geograficznych. W wolnych chwilach odkrywa możliwości produkcji interaktywnych. Współpracuje z artystami różnych dziedzin, m.in. produkując How culture works Tymka Borowskiego. Jako reżyser zamierza zmierzyć się z każdym gatunkiem filmowym. "Konstruktor" jest efektem romansu z gatunkiem sc-fi.

Filmografia

  • Zgniłe uszy
    2019
  • Konstruktor
    2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít