Tadeusz Kabicz

Tadeusz Kabicz (Polska)

Absolwent Reżyserii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Studiował Filologię polską i Wiedzę o kulturze na Uniwersytecie Warszawskim. Jest producentem i autorem niezależnego filmu dokumentalnego Zamek. Od lat prowadzi warsztaty teatralne i filmowe dla młodzieży, pracuje także w branży reklamowej. Twórca krótkometrażowego filmu Ceremonia produkowanego przez Studio Munka, członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich. W 2019 roku pełnił obowiązki dyrektora studia filmowego Arterion w Łodzi. Pracuje również jako reżyser oraz dramaturg w produkcjach operowych i musicalowych.

Filmografia

 • My pleasure
  2019
 • Płaczmy
  2019
 • The Castle
  2018
 • Odpowiedz
  2016
 • Niech żyje Emma
  2016
 • Szarańcza
  2015

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít