Bartosz Lisek

Bartosz Lisek (Polska)

Przez wiele lat związany z działem interaktywnym agencji reklamowej. Choć opowiadanie przy pomocy ruchomego obrazu towarzyszyło mu od początku jego kariery zawodowej, to dopiero w roku 2013, kiedy rzucił pracę i wyruszył w roczną podróż po Ameryce Południowej, zadomowiło się jako jego główne zajęcie. Jako wolny strzelec miał okazję realizować m.in. reportaże oraz krótkie formy dokumentalne. Wszystkie to skumulowało się w postaci własnego projektu będącego próbą zmierzenia się z dłuższą formą dokumentalną. Tak narodziło się Nie dojechać nigdy.

Filmografia

  • Nie dojechać nigdy
    2017

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít