Gustavo Beck

Gustavo Beck (Brazylia)

Gustavo Beck urodzony w 1982 roku w São Paulo. Ukończył studia filmowe w Escuela Internacional de Cine y Television, Cuba. Jego filmy były pokazywane na wielu międzynarodowych festiwalach kina dokumentalnego, m.in. FIDMarseille, Cinéma du Réel, CPH:DOX czy Locarno, a także w takich muzeach, jak: Guggenheim Museum w Nowym Jorku czy Centrum Pompidou w Paryżu.

Filmografia

 • O Arquipélago
  2014
 • Željka
  2012
 • Chantal Akerman, from here
  2010
 • Sandro's House
  2009
 • Ismar
  2007

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít