Marianne Lambert

Marianne Lambert (Belgia)

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społeczne na L'Université Libre de Bruxelles (ULB) rozpoczęła pracę w branży filmowej na początku lat 90. Pracowała na planie ponad 30 filmów, m.in. jako kierownik produkcji, m.in. Chantal Akerman (La Folie Almayer), Frédérica Fonteyne (Tango Libre), czy Marion Hansel (Upstream of the river).

Filmografia

  • I Don't Belong Anywhere: Le cinéma de Chantal Akerman
    2015

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít