Alejandro Maly

Alejandro Maly (Argentyna)

Alajendro jest synem znanego argentyńskiego aktora Arturo Maly'ego. Pracuje jako operator, montażysta i reżyser. Był asystentem artysty plastyka Leandro Erlicha, z którym współreżyserował krótki film Nikon company. W 2016 roku zadebiutował samodzielnie filmem Where are you, Buddy? pokazywanym m.in. na festiwalu BAFICI.

Filmografia

  • Acid Mothers Reynols. Live and Beyond
    2020
  • Where are you, Buddy
    2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít