Hugo Manso

Hugo Manso (Argentyna)

Filmowiec, scenarzysta wywodzący się ze szkoły filmowej w Buenos Aires (Universidad del Cine - FUC). Luisita Photo Studio to jego debiut reżyserski zrealizowany razem z Sol Miraglią. Obecnie wspólnie pracują nad filmem poświęconym artyści Ricardo Cinalliemu pt. When The Olympus Collides With The Pampas.

Filmografia

  • When The Olympus Collides With The Pampas
    2020
  • Luisita Photo Studio
    2018

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít