Sofia Mora (Argentyna)

Urodzona w Buenos Aires w 1977 roku, zadebiutowała nakręconym na taśmie 8mm krótkim metrażem The visitor (2002), następnie na taśmie 16mm zrealizowała dokument In the other side (2004), za które otrzymała wiele festiwalowych laurów. The Hour of the Nap (2009) był jej pierwszym fabularnym filmem. Livingston Method jest jej pełnometrażowym debiutem w kinie dokumentalnym.

Filmografia

 • Livingston Method
  2019
 • The Hour of the Nap
  2009
 • In the other side
  2004
 • The visitor
  2002

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít