R. J. Lozada

R. J. Lozada (Stany Zjednoczone)

R.J. Lozada wielokrotnie nagradzany filmowiec, zaangażowany w badanie różnych diaspor i lokalnych społeczności. Pracował zarówno jako programmer festiwali, producent filmowy i radiowy oraz dokumentalista. Współreżyserował film Mother's Day opowiadający o programie Get on the Bus umożliwiającym transport autobusowy do więzień pozwalający na odwiedziny bliskich w Dniu Matki i Dniu Ojca. Jego dzieła pokazywane były na takich Festiwalach jak Tribeca czy Sundance.

Filmografia

 • The Paradise We Are Looking For
  2019
 • Mother's Day
  2017
 • Laps
  2015
 • Andy's Youth
  2014
 • Distance Between
  2014
 • Motherhood Rooted
  2011

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít