S. Leo Chiang

S. Leo Chiang (Stany Zjednoczone)

Niezależny dokumentalista, nominowany do nagród Emmy za film A Village Called Versailles o przemianie wietnamskiej społeczności w Ameryce po huraganie Katrina. Jego najnowszy dokument Out Run portretuje społeczność LGBT i miał premierę podczas Full Frame Documentary Film Festival, gdzie otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcia.

Filmografia

 • Out Run
  2016
 • Mr. Cao Goes to Washington
  2012
 • A Village Called Versailles
  2009
 • To You Sweetheart, Aloha
  2004

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít