Nicolas Pégon (Francja)

Studiował grafikę komputerową w Estienne school, zajmował się animacją w grupie filmowej Gobelins. Tam poznał grupę studentów, z którymi wspóreżyserował filmy Todor & Petru, następnie Isolated dogs. Po ukończeniu studiów, zaczął zajmować się m.in. reklamami, wideoklipami, w między czasie rozwijając własne pomysły na rysunkowe krótkie filmy. One after the other to jego pierwszy samodzielnie zrealizowany film.

Filmografia

 • One After The Other
  2019
 • New Sensations
  2015
 • Les Chiens Isolés
  2011
 • Todor & Petru
  2010
 • Jesus
  2000

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít