Nathaniel Kahn

Nathaniel Kahn (Stany Zjednoczone)

Urodzony w Filadelfii amerykański filmowiec, ukończył Uniwersytet Yale. Jego dokumenty My Architect (2003) poświęcony sławnemu ojcu Louisowi Kahnowi oraz Two Hands (2006) były nominowane do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Filmografia

 • Cena wszystkiego
  2018
 • Into the Unknown
  2016
 • Two Hands: The Leon Fleisher Story
  2006
 • My Architect
  2003

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít