Nicole Nielsen Horanyi

Nicole Nielsen Horanyi (Dania)

Nicole Nielsen Horanyi urodziła się w duńskim Roskilde. Ukończyła reżyserię dokumentalną w Państwowej Duńskiej Szkole Filmowej 2 2007 roku. Jej filmy były pokazywane na wielu festiwalach, m.in. CPH:DOX, Silverdocs, SXSW, Nordisk Panorama.

Filmografia

 • Obcy w sieci
  2017
 • Motley's Law
  2015
 • Dagbog fra Porn Valley
  2014
 • Au pair
  2011
 • The DeVilles
  2009

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít