Hao Wu

Hao Wu (Chiny)

Producent i reżyser filmowy, znany także jako bloger o pseudonimie Tian Yi. Zadebiutował w 2005 roku filmem Beijing or Bust, opowiadającym o sześciu Amerykanach, urodzonych w Chinach, którzy po latach postanowili powrócić do Pekinu i zmierzyć się z różnicami kulturowymi. Jego najnowszy krótki dokument All in My Family opowiada o tradycyjnej chińskiej rodzinie mierzącej się z problemami współczesnego świata.


Fot. China Film Insider

Filmografia

 • All in My Family
  2019
 • Wirtualna Republika Ludowa
  2018
 • The Road to Fame
  2013
 • Beijing or Bust
  2005

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít