Jason Kohn

Jason Kohn (Stany Zjednoczone)

Jason Kohn wyprodukował i wyreżyserował film Dostać kulkę (2007) o porwaniach i korupcji w Brazylii, za który otrzymał nagrodę jury na Festiwalu Sundance. Drugi dokument, W tenisie love znaczy zero poświęcony sylwetce legendarnego trenera Nicka Bolletieri zrealizował dopiero po 10 latach. Pracuje także nad dokumentem o syntetycznych diamentach.

Filmografia

  • W tenisie love znaczy zero
    2017
  • Dostać kulkę
    2007

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít