Jessica Leski (Australia)

Australijska reżyserka Jessica Leski ukończyła studia licencjackie z zakresu filmu i telewizji na Victorian College of the Arts. Jej krótkie filmy były wyświetlane dla międzynarodowej publiczności i zdobyły kilka nagród na australijskich festiwalach. Jej pierwszy pełnometrażowy dokument to The Ball (2010). Jest także wykładowcą w School of Culture and Communication na Melbourne University.

Filmografia

 • Zanim ich usłyszałam, byłam normalna
  2018
 • The Ball
  2010
 • Songs for Running Away
  2007
 • In the Shadows
  2005

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít