Haukur Hallsson

Haukur Hallsson (Islandia)

Islandzki reżyser, urodzony w 1989 roku, studiujący na praskiej FAMU. Debiutował krótkim dokumentalnym portretem poświęconym legendarnemu czeskiemu filmowcowi, Karelowi Vachkowi, pokazywanym na festiwalu w Jihlavie w 2016 roku.

Filmografia

 • MÍR - Hundred Years of Revolution
  2019
 • In Praise of Doubt
  2017
 • What Is Behind the Canvas? (A Journey from Tišnov to Prague, or how Karel Vachek brought back his paintings)
  2016
 • Roots
  2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít