Christian Krönes (Austria)

W trakcie studiów pracował u boku legendarnych operatorów Vittorio Storaro i Svena Nykvista. W 1985 rozpoczął pracę dla austriackiej telewizji. Od 1990 roku pracuje dla niemieckich stacji oraz prowadzi agencję medialną w Wiedniu. Jako niezależny producent zaangażował się także w realizację filmów.

Filmografia

  • Welcome to Sodom
    2018
  • Niemieckie życie
    2016
  • Gola Zareen - The World in a Ball
    2011

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít