Matthias Heeder

Matthias Heeder (Niemcy)

Matthias Heeder urodził się w 1951 roku w Hamburgu. Studiował literaturę, historię, nauki polityczne i filozofię na Uniwersytecie w Hamburgu. Razem z Moniką Hielscher założył firmę produkcyjną Rhizomfilm w 1980 roku. Jest członkiem Arbeitsgemeinschaft Dokumentarfilm oraz European Documentary Network, a od 2003 roku jednym z programmerów oraz kuratorów festiwalu DOK Leipzig.

Filmografia

  • Pre-Crime. Inwigilacja 3.0
    2017

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít