Christopher Quinn (Stany Zjednoczone)

Amerykański reżyser, producent i scenarzysta. Za swój dokumentalny film God Grew Tired of Us otrzymał w 2006 roku Nagrodę Publiczności i Główną Nagrodę Jury na Festiwalu Sundance. Jest autorem produkowanego przez Michaela Apteda filmu 21 Up America, zbiorowego potretu 14 młodych Amerykanów w wieku 7, 14 oraz 21 lat. W 2007 otrzymał Emerging Talent Award przyznawaną przez Międzynarodową Federację Dokumentalistów.

Filmografia

  • Zjadanie zwierząt
    2017
  • 21 Up America
    2006
  • God Grew Tired of Us
    2006

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air, z.s. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít