Marek Kuboš

Marek Kuboš (Słowacja)

Marek Kuboš (1970) ukończył reżyserię dokumentalną na bratysławskiej VŠMU i jest zaliczany do tak zwanej Generacji 90, grupy twórców filmowych, którzy studiowali na tej uczelni w latach 90., takich jak Jaroslav Vojtek, Peter Kerekes, Robert Kirchhoff czy Marko Škop. Rozgłos zyskał dokumentem Cesta fotografa (1993).

Filmografia

 • Posledný autoportrét
  2018
 • Taká malá propaganda
  2001
 • Hlas 98
  1999
 • Žel. st. 2. tr. Kraľovany
  1998
 • Cesta fotografa
  1993

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít