Bernhard Braunstein

Bernhard Braunstein (Austria)

Dokumentalista, montażysta oraz operator, studiował na Uniwersytecie w Salzburgu, obecnie żyje w Austrii oraz we Francji. Od 2003 roku i jego studenckiego dokumentu Kopfbahnhof współreżyserowanego z Martin Hasenöhrl poświęcił się realizacji filmów. Po przeprowadzce do Paryża zaczął uczyć się języka francuskiego, aby móc realizować kolejne filmy, uczęszczał m.in. na kurs językowy w Centrum Pompidou, który stał się tematem jego filmu - Atelier de conversation.

Filmografia

 • Atelier de conversation
  2017
 • The Benevolent Dictator
  2016
 • Sleeping Image
  2013
 • Pharao Bipolar
  2008
 • Reisen im eigenen Zimmer
  2006
 • Kopfbahnhof
  2003

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít