Daria Kashcheeva

Daria Kashcheeva (Rosja)

Studentka animacji w praskiej szkole filmowej FAMU. Jej etiudy otrzymały szereg międzynarodowych wyróżnień. Za film To Accept otrzymała nagrodę Nespesso Talents w 2017 roku w Cannes. Córka to jej licencjacki film dyplomy wykonany techniką animacji lalkowej.

Filmografia

 • Dcera / Córka
  2019
 • V popelnici / In a Dumpster
  2017
 • Oáza / Oasis
  2017
 • To Accept
  2017
 • Praha očima cizinců / Prague. A foreigners' perspective
  2017
 • Vítr správným směrem / Before the wind
  2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít