Sarah Gampel

Sarah Gampel (Szwecja)

Niezależna autorka animacji, pochodząca ze Sztokholmu. Studiowała scenariopisarstwo w Kopenhadze oraz animację w sztokholmskiej Academy of Dramatics Arts i School of Visual Arts w Nowym Jorku. Jej filmy opowiadają osobiste historie, które łączą się ze specyficznymi problemami politycznymi. Jej prace były pokazywane w muzeach i na festiwalach filmowych na całym świecie.

Filmografia

  • Bussresan / The Bus Trip
    2016

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít