Ziad Kalthoum

Ziad Kalthoum (Syria)

Ziad Kalthoum urodził się w Homs w 1981 roku. Ukończył studia filmowe. Pracował jako asystent reżysera w produkcjach filmowych i telewizyjnych, w 2011 roku wyreżyserował swój pierwszy krótki dokument Oh, My Heart (2011). Pełnometrażowy debiut zrealizował w 2013 roku - The Immortal Sergent był pokazywany m.in. na festiwalu w Locarno.

Filmografia

  • Taste of Cement
    2017
  • The Immortal Sergeant (Al Rakib Al Khaled)
    2013
  • Oh My Heart
    2010

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít