Interregnum

Reżyseria
Rok 
2020
Kraj
  • Hiszpania
Czas trwania
79min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

FIRST LIGHTS // Doświadczył tego cały świat. Puste ulice. Ograniczone życie towarzyskie. Słuchanie doniesień o rosnącej liczbie zarażonych i zmarłych. Powolny powrót do normy dopiero po kilku miesiącach. Pierwsi ludzie na ulicach i pierwszy spacer po mieście. Z powodu ogłoszonego stanu wyjątkowego i obowiązkowej kwarantanny Fernando utknął w Barcelonie, a César w Santiago. Wspólnie stworzyli przenikliwy kolaż filmowy z codziennych wrażeń z dni stagnacji i niepewności oraz z listów, które wymieniali między marcem a majem 2020 roku. Motywem przewodnim ich covidowej korespondencji jest chęć swobodnego poruszania się i poszukiwanie stałych punktów zaczepienia. Jednym z nich jest głęboka przyjaźń.

We współpracy z

  • JIDFF

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít