Gdzieś w międzyczasie 1940-1943

Reżyseria
Rok 
1994
Kraj
  • Węgry
Czas trwania
52min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Film zmontowany z amatorskich nagrań z okresu wojny. Przemarsz holenderskich nazistów, belgijscy chłopi szlachtujący świnię, praca przymusowa węgierskich Żydów, rytuał publicznego upokorzenia pary oskarżonej o zhańbienie rasy. Widzimy sceny rozgrywające się w okupowanych krajach Europy gdzieś na marginesie historii, z dala od głównych frontów wojny. Świat oszalał, katastrofa zbliża się wielkimi krokami, ale życie siłą rozpędu toczy się dalej…


Opis: 60. KFF

Film nie jest niestety online :(

W naszym aktualnym programie znajdziesz jednak inne ciekawe filmy.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít