Beyond borders – Stories of freedom & friendship

Reżyseria
Rok 
2018
Kraj
  • Niemcy 
Czas trwania
77min 
Ścieżka dźwiękowa 
Napisy 

Jak robić filmy dla dzieci uciekających przed wojnami i kryzysami? Co takie filmy mogą osiągnąć? Jaką inspirację na przyszłość może dać tym dzieciom kino? Czy praca filmowa może przynieść ulgę w cierpieniu, a nawet dać nadzieję? Grupa 7 młodych filmowców z Syrii, Jordanii, Egiptu, Niemiec, Kolumbii i Iranu została wybrana, by zmierzyć się z tymi pytaniami.

Informacje szczegółowe

Portal DAFilms.pl powstał w wyniku inicjatywy Doc Alliance, kreatywnej współpracy 7 europejskich festiwali kina dokumentalnego. Naszym celem jest przesuwać granice filmu dokumentalnego, wspierać jego różnorodność i promować wartościowe autorskie filmy.

Członkowie Doc Alliance

Czy chcesz regularnie otrzymywać newsletter z naszym filmowym programem?

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na temat usług oferowanych przez Doc-Air Distribution s.r.o. przy ul. Ostrovní 126/30 z siedzibą w Pradze. Oświadczam, że zapoznałem(am) się z Zasadami przetwarzania danych osobowych, rozumiem i zgadzam się z ich brzmieniem, jednocześnie jestem świadomy(a) swoich praw,w tym prawa do sprzeciwu wobec technik stosowanych w marketingu bezpośrednim.

Poslat svému Junioru

Zavřít