// Twoje kino dokumentalne online //

Już od 10 lat odkrywamy dla Państwa najlepsze filmy dokumentalneJak korzystać

Możliwość streamowania lub ściągnięcia ponad 1000 doskonałych filmów

Filmy na www.DAFilms.pl można legalnie oglądać i ściągać. Niektóre filmy dostępne są za darmo, część - za niewielką opłatą. Wystarczy wybrać film i format - Stream, AVI lub DVD.
Streamowanie umożliwia oglądanie filmu w dobrej jakości, AVI - ściągnięcie w lepszej jakości, a DVD - ściągnięcie w najwyższej jakości, ze wszystkimi funkcjami zwykłego DVD.

Osoby, które wybiorą oglądanie na bieżąco, czyli Stream (MP4 360p), po wniesieniu opłaty natychmiast otrzymają na podany e-mail link ważny przez 48 godzin, w trakcie których mogą oglądać film bez ograniczeń. E-mail z linkiem do streamu może przyjść z małym opóźnieniem, np. z powodu filtrów anty-spamowych. Po 48 godzinach przesłany link przestaje działać.

Osoby, które wybiorą ściągnięcie filmu w jakości AVI (AVI 360p), po wniesieniu opłaty otrzymają natychmiast na podany e-mail link ważny przez 48 godzin, w trakcie których należy rozpocząć ściąganie filmu na własny komputer. Ściągnięty plik AVI użytkownik otrzymuje na stałe, film można oglądać w każdej chwili bez żadnych ograniczeń. E-mail z linkiem do ściągnięcia może przyjść z małym opóźnieniem, np. z powodu filtrów anty-spamowych. Po 48 godzinach przesłany link do ściągnięcia filmu przestaje działać.

Osoby, które wybiorą ściągnięcie filmu w jakości DVD (ISO), po wniesieniu opłaty natychmiast otrzymają na podany e-mail link ważny przez 48 godzin, w trakcie których należy rozpocząć ściąganie filmu na własny komputer. Ściągnięty plik ISO użytkownik otrzymuje na stałe, film można albo wypalić, tworząc DVD, lub obejrzeć go przy pomocy wolno-dostępnych odtwarzaczy plików ISO w dowolnym momencie i bez żadnych ograniczeń. E-mail z linkiem do ściągnięcia może przyjść z małym opóźnieniem, np. z powodu filtrów anty-spamowych. Po 48 godzinach przesłany link do ściągnięcia filmu przestaje działać.

Niektóre filmy są dostępne w High Definition czyli jakości HD.
Są to formaty z symbolem HD Stream (MP4 720p), HD (MP4 720p) i FULL HD (MKV 1080p). Formaty te mogą okazać się zbyt duże do ściągania i uruchamiania na starszych komputerach!

Atrakcyjne ceny! Filmy oferujemy w cenie od 0,50 do 5 EUR

Ceny filmów zależą od długości i wybranego formatu. Przyjmujemy płatności kartą płatniczą, przez uzupełnienie kredytu lub przy pomocy usługi PayPal.
Ceny podano w euro, płacić można również kartą do rachunku prowadzonego w innej walucie, z którego zostanie ściągnięta kwota zgodnie z aktualnym kursem.
Kredyt do kwoty 100 EUR można naładować po zarejestrowaniu się. Zapewnia on wygodny streaming do czasu wyczerpania kredytu. Kredyt można w każdej chwili doładować. Więcej na temat rejestracji tutaj.
Więcej na temat PayPal tutaj.

Najtańszy wariant to ograniczona czasowo opcja oglądania filmów online, czyli streaming. Najwięcej kosztuje ściągnięcie na stałe kopii filmu w jakości DVD. Ceny podano przy każdym filmie dla wszystkich formatów, w których jest on dostępny.
Niektóre filmy oferujemy za porozumieniem z właścicielem praw bezpłatnie. Filmy te można znaleźć tutaj.

Proszę pamiętać, że część opłaty za obejrzenie filmu dokumentalnego wspiera jego twórcę. To właśnie do twórców trafia 60% tej kwoty. Pozostałe 40% przeznaczone jest na pokrycie kosztów operacyjnych portalu. Dziękujemy!

Doładuj konto

Nie chcesz płacić za każdą odsłonę lub ściągnięcie filmu? Zarejestruj się i doładuj kredyt kwotą 100 euro, by łatwo streamować i ściągać filmy do wyczerpania kredytu. Kredyt można w każdej chwili doładować.

Podaruj dowolny film

Przy każdym filmie znajduje się ikonka prezentu, podpisana Poślij film w prezencie. Wystarczy kliknąć na paczkę, wybrać pożądany format prezentu, zmienić tekst wcześniej sporządzonego e-maila dla odbiorcy, ustawić datę i godzinę wysłania e-maila do odbiorcy i zapłacić w jeden z powyżej wskazanych sposobów.

Zgłoś swój film

Ważną cechą portalu DAFilms jest jego profil dramaturgiczny oraz selektywność. Portal wybiera autorskie dokumenty, interesujące pod względem oryginalnego, nowatorskiego podejścia, struktury narracji i perspektywy. Interesują nas nie tylko filmy uznanych reżyserów. Wielki nacisk kładziemy bowiem na dokumenty nowych twórców. Więcej informacji tutaj.

Zgłoszenie własnego filmu do dystrybucji na DAFilms nie oznacza, że film został zgłoszony na którykolwiek z siedmiu festiwali Doc Alliance! Trzeba go zgłosić oddzielnie na każdy festiwal. Linki do oficjalnych stron internetowych wszystkich festiwali DA można znaleźć w sekcji partnerzy.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem info@dafilms.com.Aktualności

GULI SILBERSTEIN PRESENTS

GULI SILBERSTEIN PRESENTS

“My work has two strands: the first one deals with direct political images of violence, aggression and protest, mostly in Israeli-Palestinian context. It’s critique of news media, researching the complex, both realistic and surrealistic aspects of these images. The second strand of videos is more abstract and universal, dealing with cognitive, environmental and existential issues,” says the director about his works.

Read more…

- 16.1.2017 -

Charter 77

Charter 77

We commemorate the 40th anniversary of the founding of Charter 77 by presenting documentary profiles of the signatories to this important initiative of anti-communist resistance. Learn more about the context of this historical event by means of an authentic film experience.

Read more…

- 10.1.2017 -

Merry and Cinematic Christmas from DAFilms!

Merry and Cinematic Christmas from DAFilms!

A bonus subscription to DAFilms.com is a present you will never get tired of thanks to its diversity. You can get it for your close ones or just for yourself.

Read more…

- 14.12.2016 -

More news…